Pytanie Rozwiązane

Sennik piec kaflowy

Ocena: 5/5

Kiedy we śnie grzejesz się przy piecu kaflowym, zdradza to, że brak ci chęci do pracy i działania. Jeśli we śnie piec kaflowy jest zimny, zapowiada to emocjonalny chłód. Gdy we śnie rozpalasz w piecu, czeka cię nowy związek uczuciowy.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Sennik piec kaflowy”…

Sennik ogień w piecu

Sen o ogniu w piecu zapowiada pojawienie się potomka lub uporządkowanie spraw rodzinnych i uczuciowych. … Wypalony żar w piecu sennik interpretuje też jako biedę, powód do zmartwień, czy prawdopodobieństwo ciężkiej choroby.

Sen o kuchni weglowej

Kuchnia węglowa wieszczy szczęśliwe zdarzenie. … Jeśli we śnie jesteś w kuchni, zgromadzisz duży majątek, ale nie przyniesie Ci on szczęścia. Gdy odczuwasz w kuchni chłód, pojawią się w Twoim życiu kłopoty rodzinne lub w związku. Kuchnia przytulna jest zaś symbolem ogniska domowego, o które jednak trzeba cały czas dbać.

Sennik piec

Gdy we śnie widzisz nagrzany piec, znajdziesz wygodny dom albo przyjemne otoczenie. Jeśli we śnie piec jest przegrzany, zapowiada to cierpienie. … Jeśli we śnie będziesz mieć kłopoty z rozpaleniem w piecu, w domu zacznie się niepokój i kłótnie. Gdy grzejesz się przy piecu, znajdziesz kogoś, kto cię pokocha.

Sennik ogrzewanie

Kiedy we śnie widzisz grzejnik, czujesz bijące od niego gorąco i odczuwasz przyjemne ciepło, wróży Ci to same przyjemności. Taki sen wskazuje, że zaczynasz budować wokół siebie miłą atmosferę. Wieszczy Ci to poprawę relacji rodzinnych. Gdy we śnie widzisz grzejnik wyłączony, to znak, że brak Ci emocji.

Sennik piec kuchenny

Gdy śni ci się kuchenny piec, sennik mówi, że oznacza to dobrą passę i że w najbliższym czasie wszystko będzie szło po twojej myśli. Szczególnie pozytywnych wydarzeń należy się spodziewać, jeśli we śnie przygotowujesz na piecu potrawy. … Taki sen symbolizuje wzbudzanie uczuć i nagły wybuch namiętności.

Sennik Mistyczny Piec

Pieczenie jest symbolem pragnienia przygotowania się na nadchodzących gości, w tym przypadku na oznacza pragnienie posiadania rodziny i dziecka. Piec jest symbolem Bogini Matki, gdzie życie powstaje i skąd wydostaje się na świat, łączony jest z misteriami życia, śmierci i ponownych narodzin.

Sennik piec centralny

Sennik tłumaczy taki sen jako zapowiedź choroby w domu, oziębłej atmosfery albo tego, że zabraknie ci niedługo jakiejś rzeczy codziennego użytku. Jeśli we śnie oparzyłaś się o piec, sennik wróży, że wkrótce się na kimś zawiedziesz.

Sennik piec gazowy

Sennik tłumaczy taki sen jako zapowiedź choroby w domu, oziębłej atmosfery albo tego, że zabraknie ci niedługo jakiejś rzeczy codziennego użytku. Jeśli we śnie oparzyłaś się o piec, sennik wróży, że wkrótce się na kimś zawiedziesz.