Pytanie Rozwiązane

Tanie paczki do anglii

Ocena: 5/5

Najtańszą opcją wysyłki paczek do 20 kg jest usługa łączona DPD i Świat Przesyłek. W tej usłudze kurierskiej wysyłka paczki do UK jest w cenie 79,29 zł, zaś cięższe paczki – powyżej 20 kg taniej jest wysłać kurierem GLS, który przewiezie 20-30 kg przesyłki do Anglii już od 99,99 zł.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Tanie paczki do anglii”…

Paczka do Anglii cena

Za wysyłkę 20 kg paczki do UK zapłacimy: – 99,99 zł – Kurierem GLS, – 110,19 zł – Usługą DPD i Świat Przesyłek. – 178,69 zł – Kurierem UPS.

Co można wysłać w paczce do Anglii

Ograniczenia wynikają bezpośrednio z międzynarodowych przepisów. Przede wszystkim zakazane są towary nielegalne, niebezpieczne, szybko psujące się oraz te o dużej wartości. Paczki do UK nie mogą zawierać przykład alkoholu, narkotyków, leków, żywych zwierząt, roślin, broni i produktów żrących oraz łatwopalnych.

Paczki do Anglii 2021

Przesyłki kurierskie do Anglii, Walii i Szkocji traktowane są od 1 stycznia 2021 jako eksport poza Unię Europejską. Nie zmieniły się natomiast reguły nadawania i odbioru przesyłek kurierskich do i z Irlandii Północnej. W Apaczce trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco śledzimy zmiany.