Pytanie Rozwiązane

Ustawienia komputera windows 8

Ocena: 5/5

Aby przejść do ustawień komputera w systemie Windows 8.1, należy na ekranie startowym skierować kursor ku prawej krawędzi, wybrać ustawienia, a następnie ponownie kliknąć na ustawienia komputera.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Ustawienia komputera windows 8″…

Windows 7 przywracanie systemu do ustawień fabrycznych

Aby przywrócić ustawienia fabryczne w komputerze z systemem Windows 7 należy wybrać Menu Start, następnie Panel sterowania oraz System i zabezpieczenia. Teraz trzeba wskazać sekcję Kopia zapasowa i przywracanie, a następnie Odzyskaj ustawienia systemu na tym komputerze i Zaawansowane metody odzyskiwania.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Windows 8

Żeby odświeżyć system Windows 8 bądź przywrócić system Windows 8 do ustawień fabrycznyc, należy wejść w „Ustawienia”, które pojawią się po prawej stronie ekranu pulpitu, a następnie wybrać „Zmień ustawienia komputera”. Potem klikamy w opcję „Aktualizacje i odzyskiwanie”, a następnie wybieramy opcję „Odzyskiwanie”.

Jak zresetować laptopa

Aby zresetować komputer, wystarczy wcisnąć kombinację CTRL+ALT+ DEL i na ekranie w dolnym prawym rogu kliknąć ikonę zasilania i wybrać URUCHOM PONOWNIE.

Reset komputera

Aby zresetować komputer, wystarczy wcisnąć kombinację CTRL+ALT+ DEL i na ekranie w dolnym prawym rogu kliknąć ikonę zasilania i wybrać URUCHOM PONOWNIE. Pamiętaj, że jeżeli nie działa mysz, to możesz poruszać się po pozycjach na ekranie za pomocą klawisza TAB.