Pytanie Rozwiązane

Windows 7 vs windows 8

Ocena: 5/5

Windows 8 bezapelacyjnie wygrywa w każdym teście czy benchmarku z Windows 7. Podobnie było zresztą w przypadku siódemki i Windows Vista, gdzie starsze okienka nie miały szans z nowym systemem. Przesiadając się na Windows 8 na pewno nie pożałujecie.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Windows 7 vs windows 8″…

Windows 7 czy 8 na stary komputer

Czy warto instalować Windows 8 na starym laptopie? Jeśli jest on wyposażony w system Windows 7, to nasza rada jest szybka i prosta: pozostań na tym systemie i nic nie zmieniaj. Jeśli jest to Windows Vista i nie masz większych powodów do narzekań, to też raczej nic nie zmieniaj.

Windows 8 czy 10

2. Windows 10 okazuje się efektywniejszym systemem przy działaniu z pakietem Office czy programie Adobe Creative Suite. 3. Oba systemy wykazują podobną wydajność systemową podczas gry w Grand Theft Auto V, ale biorąc pod uwagę żywotność baterii – w tym starciu zwycięzcą jest Windows 8.1., Windows 10 przegrał o 13%.

Windows 7 czy warto

Komputer z Windows 7 nadal działa, bez problemu uruchomimy większość ulubionych gier czy programów. Nie doczekamy się natomiast kolejnych darmowych poprawek bezpieczeństwa od Microsoftu. Oznacza to, że system jest bardziej narażony na ataki hakerów i złośliwe oprogramowanie.