Pytanie Rozwiązane

Wybielanie zębów jak długo utrzymuje się efekt

Ocena: 5/5

Efekty wybielania zębów utrzymują się około 3 lat, jednak warto pamiętać, że czas ten może być różny w zależności od tego, jaką metodą rozjaśniano zęby oraz w jaki sposób o nie dbano po zabiegu.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Wybielanie zębów jak długo utrzymuje się efekt”…

Wybielanie zębów efekty uboczne

Możliwe skutki niepożądane po wybielaniu to nadwrażliwość zębów (mijająca po jakimś czasie przy użyciu specjalnych środków w gabinecie lub past), podrażnienia dziąseł i błony śluzowej, alergia na środek wybielający, bóle głowy i stawów szczęki, oraz uszkodzenie szkliwa w przypadku nieprawidłowego stosowania preparatu.

Wybielanie zębów cena

Laserowe wybielanie zębów (laserem diodowym) pozwala na wybielenie jednego zęba za ok. 150 zł, natomiast oba łuki to cena w granicach 700-2000 zł. Wybielanie zębów lampą LED to koszt rzędu 170-500 zł. Wybielanie zębów lampą Beyond wyceniane jest na średnio 500-1500 zł.

Bezpieczne wybielanie zębów w domu

Jeśli chcemy dość szybko uzyskać efekt bielszych zębów, to warto sięgnąć po coś silniejszego w działaniu. Tu z pomocą przychodzą produkty takie jak pasta polerska ApaCare lub paski wybielające WhiteWash. Paski WhiteWash posiadają unikalną formułę wybielającą, która jest bezpieczna dla zębów i dziąseł.

laserowe wybielanie zębów – cena

Pojedynczy ząb możemy wybielić laserem już za 150 zł, a oba łuki zębowe od 2 tys. zł. Wybielenie zębów systemem Beyond to koszt od 500 do 2 tys. zł.