Pytanie Rozwiązane

Zmiana windows 8 na windows 7

Ocena: 5/5

Inne wersje systemu Windows 8 nie umożliwiają zmiany systemu na Windows 7. Mimo, że licencja systemu Windows 8 Pro pozwala na powrót do wersji Windows 7 nie ma gwarancji, że firma Dell ani wytwórcy podzespołów sprzętowych będą udostępniać sterowniki dla systemu Windows 7.

Wyświetl całą odpowiedź na pytanie „Zmiana windows 8 na windows 7″…

Windows 7 aktualizacje 2020

Windows 7 nie otrzymuje od Microsoftu aktualizacji bezpieczeństwa od połowy stycznia 2020 roku. Dokładnie za 10 dni minie więc rok od momentu, od którego dalsze korzystanie z „siódemki” trudno uznać za bezpieczne, a mimo to system wciąż można znaleźć w wielu komputerach.

Jak przejść z Windows 7 do 10

Należy odwiedzić witrynę pobierania systemu Windows 10 – dostępna pod tym adresem – i wybrać Pobierz narzędzie. Gdy przeglądarka spyta co zrobić z pobieranym plikiem, należy wybrać funkcję Otwórz. Narzędzie przed uruchomieniem wymaga potwierdzenia uprawnień administratora komputera.

Aktualizacja Windows 7 do 10 z pendrive

Polega na tym, że za pomocą narzędzia Media Creation Tool tworzymy nośnik instalacyjny (np. na pendrive) i używamy go do świeżej instalacji systemu od zera. Z zasady taki typ instalacji usuwa wszystkie dane, wiec należy wykonać kopię zapasową swoich plików osobistych (np. na zewnętrznym dysku lub w chmurze).